فروشگاه محصولات

کرم مو عصاره شیر ایویم

کرم مو عصاره شیر ایویم لاکچری

خرید کرم مو عصاره شیر ایویم

فروشگاه کرم مو عصاره شیر ایویم

بهترین کرم مو عصاره شیر ایویم

خرید اینترنتی کرم مو عصاره شیر ایویم

فروش کرم مو عصاره شیر ایویم

بهترین کرم مو عصاره شیر ایویم

کرم مو عصاره شیر ایویم ارزان

فروش انلاین کرم مو عصاره شیر ایویم

فروش اینترنتی کرم مو عصاره شیر ایویم

- اگر طرفدار محصولات غیر شیمیایی باشید، حتما شیر را در فرمول انواعی از لوازم آرایشی و مراقبتی میبینید. این مایع سفید رنگ ارزشمند، همه موادی را که موهای شما برای تغذیه و استحکام به آنها نیاز دارند را دارد. شیر، سرشار از انواع پروتئین و لیپید است که به نرمی و لطافت مو کمک میکنند و رطوبت مورد نیاز آنها را به ،A ،D خوبی حفظ میکنند. همچنین حاوی ویتامینهای و بیوتین است. همگی این ویتامینها در درخشندگی و B6 زیبایی موها تاثیر به سزایی دارند. یکی از مواد مهم موجود در شیر، کلسیم است. کلسیم در جلوگیری از ریزش مو و افزایش رشد آنها، بسیار موثر است. علاوه بر تمام موارد گفته شده، شیر میتواند تولید کراتین در موها را افزایش دهد و با آبرسانی و تغذیه، هم ریشه و کرم مو عصاره شیر  یک هم ساقه موها را مستحکم و تقویت کند. از شیر به طور کلی، به عنوان یک نرمکننده طبیعی و ملایم استفاده میشود. - باعث باز شدن گره موها می شود و ضد وزی مو است. و کراتین D ، C ، B ،A

- این کرم به دلیل داشتن ویتامین به تقویت فولیکول مو می پردازد ، از ریزش مو جلوگیری می کند، به بازتولید سلول های رشد مو کمک می کند و برای بهبود موخوره موثر است.

- شوره زمانی ایجاد می شود که پوست سر خشک باشد. با استفاده از کرم روغن جوانه گندم در طولانی مدت می توانید به درمان شوره ی موهایتان بپردازید.

- مو را از آسیب دیدن در برابر عوامل طبیعی و غیر طبیعی محافظت می کند. - بوی بسیار مطبوعی به موهای شما می بخشد. - فاقد پارابن و سولفات است.

مشخصات کلی

  • مناسب : برای انواع مو و موی آسیب دیده
  • مناسب : آقایان و خانم ها
  • مناسب : نوجوانان و بزرگسالان
  • حجم : 250 ml
  • نام تولید کننده : شرکت تکوین بانیان دارو
  • حاوی: و کراتین D ، C ، B ،ویتامین A -
  • شماره بارکد : 6260078503115

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه