فیس واش درخت چای ایویم

فیس واش درخت چای ایویم لاکچری

خرید فیس واش درخت چای ایویم

فروشگاه فیس واش درخت چای ایویم

بهترین فیس واش درخت چای ایویم

خرید اینترنتی فیس واش درخت چای ایویم

فروش فیس واش درخت چای ایویم

بهترین فیس واش درخت چای ایویم

فیس واش درخت چای ایویم ارزان

فروش انلاین فیس واش درخت چای ایویم

فروش اینترنتی فیس واش درخت چای ایویم

چرا فیس واش؟

آلودگی های پوستی و مواد آرایشی منجر به مشکلاتی از جمله جوش و کدر شدن آن خواهند شد. برای جلوگیری از این مشکلات به یک شوینده قوی برای پاکسازی منافذ پوست از این ناخالصی ها نیاز داریم تا پوستی درخشان را برایمان به ارمغان بیاورد.

 

اولین قدم؛ شناخت پوست خودمان!!

اولین قدم برای انتخاب یک فیس واش خوب، شناخت پوست خودمان است و بهترین زمان هم صبح ها قبل از شست و شو است و با دست کشیدن روی پوست می توان خشکی یا چربی آن را تشخیص داد.

 

هدیه ای به پوست های حساس؛

فیس واش درخت چای ایویم، محصولی مناسب برای شست و شوی صورت افراد با پوست چرب است که با قدرت پاک کنندگی مطلوب خود آلودگی های پوستی را از چهره شما پاک می‌نماید. 

ژل شوینده درخت چای ایویم محصولی فوق العاده برای شستشوی پوست چرب می باشد. عصاره درخت چای موجود در ترکیبات این شوینده چربی اضافی پوست را از بین برده و از بسته شدن منافذ جلوگیری می‌کند. این محصول با قدرت پاک کنندگی بسیار بالا انواع آلودگی‌ها، مواد آرایشی و … را از روی پوست پاک می‌کند.

این محصول فاقد صابون، پارابن و سولفات می باشد.    

 

روش استفاده:

برای استفاده از ژل شست و شوی صورت درخت چای ایویم، پوست صورت را نم دار کرده و مقداری از این ژل را بر روی کف دست بریزید و با حرکات دایره ای آرام کف را به کل صورت بزنید سپس با آب ولرم آن را آب کشی کنید.

 

 

 

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه